Третя фаза Школи Активного Ветерана

В Україні вже 4 рік іде війна. Постійно збільшується кількість учасників АТО і добровольців. Держава гарантує учаснику АТО пільги та захист його інтересів, але в більшості випадків пільги залишаються на папері. Це відбувається тому, що самі учасники АТО і добровольці, сім’ї загиблих і живих вояків не вміють захищати себе, свої інтереси і права. Багато хто вірить нашій і ворожій пропаганді. Абсолютна більшість не вміє вимагати від представників влади виконання покладених на них обов’язків.

17-18 червня 2017 року в с.Количівка, що поблизу Чернігова в Освітньому домі прав людини відбулась 3 фаза Школи Активного Ветерана. Семінар, як завжди не був багатолюдний, однак ті учасники АТО і не байдужі волонтери, які хотіли отримати знання змогли насолодитись гостинністю дому і завантажити у мозок основні принципи медіаграмотності, корисні і в справі активіста і в повсякденному житті, а також дізнались, як будуються громадські кампанії.

Якщо вірити відгукам, то нашим учням сподобалась Школа і має зміст її проводити локально в районах області.

Найближчим часом відбудеться прес-конференція, на якій ми прозвітуємо про результати школи і презентуємо найактивніші спілки-учасники. Орієнтовна дата проведення 08.07.2017 року.

Контактний телефон 063 33 77 469 Ольга Палькова

Центр допомоги Чернігів