Завершено 2 етап Школи Активного Ветерана!

Ми весь час вчимось, бо життя – найкращий вчитель. Життя навчило нас, що сусід може стати ворогом, життя навчило, що неможливі речі трапляються, що в 21 столітті можлива середньовічна політика і варварська війна. По всій країні сотні чоловіків і жінок стали на захист країни, стали героями необ’явленої війни, стали “АТОшниками”. Що змусило звичайних людей іти ризикувати собою? Є велика кількість домислів та стереотипів, але відповідь на це питання у кожного своя. Абсолютно точно багато з них відправилось на війну, бо всередині мають ціннісний стержень і відчувають відповідальність за власне майбутнє і майбутнє своїх дітей.

Пройшло вже три роки з початку війни. Велика кількість ветеранів стали цивільними, але відчуття відповідальності нікуди не зникло. По всій країні створюються спілки і громадські організації учасників АТО на всіх рівнях. Бажання підтримати побратимів, захистити себе і своїх рідних приводить до рішень, які навряд чи були в думках наших людей ще 3 роки тому. Багато спілок АТОшників на рівні районів є першими офіційно зареєстрованими громадськими об’єднаннями в районі. Навколо дієвих спілок гуртуються люди, що прагнуть змін. Але є проблема…

В активістів на рівні районів невисачає знань і навичкив для ефективної громадської роботи.
Саме ця проблема – наша мішень. Ми хочемо передати учасникам спілок АТОшників наші знання і вміння. Ті, що ми вже встигли використати в своєму житті, поділитись практичним досвідом, допомогти підтримкою і співпрацею. Ми хочемо, щоб спілки на рівні районів були сильні спроможні, щоб могли відстояти себе і реалізовувати корисні для своїх побратимів та своїх громад зміни. Саме тому ми запустили Школу Активного Ветерана.

Друга сесія школи пройшла в теплій, дружній та продуктивній обстановці. Працювали до ночі. Знайомились із методикою написання проектів, із інструментами, які можуть дозволити контролювати владу, із методами пошуку і залучення ресурсів. Приємно було бачити живу зацікавленість наших учнів у тій інформації, яку ми намагались передати. Опрацьовувати такий матеріал вперше складно. Деякі моменти опрацьовували годинами, але не кидали і розбирались до кінця. Ми впевнились, що потреба в нашій Школі існує, що серед тих, хто пройшов АТО не всі пасивні і не всі “аватари”. Стереотипи не виправдали себе. Тому вже зараз ми впевнено можемо переіменовувати її в Першу Школу Активного Ветерана.

« 1 з 20 »

Попереду у нас ще вебінари та відео-уроки, що допоможуть хлопцям виконати домашнє завдання.

Наша команда має надію, що ми змогли закласти фундамент розвитку.

Ми дуже вдячні ГО “МАРТ”, проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» та Європейському СОюзу за те, що підтримали нашу ідею і наш проект.

Ми не плануємо зупинятись. Запрошуємо до співпраці всі спілки та громадські організації учасників АТО Чернігівської області та всієї України. Контактна особа 063 33 77 469 Палькова Ольга .

—————————————————————————————————————–

У рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється ГО «МАРТ» за фінансової підтримки Європейського Союзу

Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО «Центр допомоги «Чернігів”» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу.

Центр допомоги Чернігів